POWERVALL PŘENOSNÝ

Nejmenší solární domácí systém NOMO je nejmodernější designový systém Off-Grid vyrobený z hliníku pro inteligentní domy. Přenosná sada nabízí mimořádně efektivní zelenou energii. Všechna světla lze dálkově ovládat pomocí aplikace NOMO na libovolném chytrém telefonu. Lehké hliníkové solární domácí osvětlení a nabíjení může přeměnit jakoukoliv konstrukci na elektrifikovaný dům. Napájecí zdroj nebo řídicí jednotka s integrovanými porty USB zajistí nejen nabíjení vašich zařízení, rozsvítí maximálně 5 žárovek, ale také systém s LCD LED displejem poskytujícím zpětnou vazbu v reálném čase o síle slunce. Naše řešení je určeno k napájení domů v oblastech, kde není elektrická síť.

CENY JSOU INDIVIDUÁLNÍ PODLE MNOŽSTVÍ ODBĚRU A JSOU JEN SOUČÁSTÍ NÁMI VYPRACOVANÉ NABÍDKY. 

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O NAŠÍ CENOVOU NABÍDKU, VYPLŇTE FORMULÁŘ KLIKNUTÍM SEM  

GARANTUJEME PLNOU ZÁRUKU BEZ VÝJIMEK AŽ 5 LET  S MOŽNOSTÍ JEJÍ PRODLOUŽENÍ AŽ NA 10 LET 

Přenosný systém

Nejmenší solární domácí systém NOMO je nejmodernější designový systém Off-Grid vyrobený z hliníku a pro inteligentní domy. Přenosná sada, která nabízí mimořádně efektivní zelenou energii. Všechna světla lze dálkově ovládat pomocí aplikace NOMO na libovolném chytrém telefonu. Lehké hliníkové solární domácí osvětlení a nabíjení může přeměnit jakoukoli konstrukci na elektrifikovaný dům. Napájecí zdroj nebo řídicí jednotka s integrovanými porty USB zajistí nejen nabíjení vašich zařízení, rozsvítí maximálně 5 žárovek, ale také systém s LCD LED displejem poskytujícím zpětnou vazbu v reálném čase o vaší síle i síle slunce. Určeno k napájení domů v oblastech, kde není elektrická síť.

LED svítidla se samostatným solárním panelem a kabelem 5m

LED svítidla se samostatným solárním panelem HEG

Svítidla HEG mají světelný LED panel spojený 5m kabelem se samostatným solárním panelem. Svítidla je tak možné umístit až do vzdálenosti 5m od solárního panelu. Svítidlo tak může být umístěné nejen na venkovní ploše, ale i v interiéru, například uvnitř chaty, pergoly, karavanu, apod.

Svítidla HEG se používají jako pouliční osvětlení a osvětlení přechodů pro chodce, osvětlení příjezdových komunikací a firemních areálů, osvětlení parků a velkých zahrad, osvětlení odlehlých cest a zastávek, osvětlení parkovišť nebo sportovních hřišť, osvětlení kolem domů, apod.

Svítidla mají dálkový ovladač. Pomocí něj lze nastavit nastavit tyto funkce :

  • ruční zapnutí / vypnutí svítidla
  • zapnutí automatického režimu, ve kterém svítidlo samo zapíná a vypíná soumrakové čidlo
  • regulace světelného výkonu 100% / 90% / 80% / 70% / 60%
  • regulace jasu svítidla - 10 nastavitelných úrovní
  • možnost nastavení automatické doby svícení v rozsahu 1 - 12hod. od zapnutí svítidla soumrakovým senzorem
  • možnost nastavení předčasného časového vypnutí svítidla 3hod / 5hod / 8hod
  • možnost nastavení výstražného stroboskopického režimu

Výstražný stroboskopický režim je vhodný např. pro zajištění výškových staveb pro leteckou dopravu a označení překážek na pozemních komunikacích.

Pokud budete svítidla používat v automatickém režimu pro celonoční svícení, je vhodné snížit světelný výkon. V letním období na 80% a v zimním na 60%. Je to proto, aby baterie měla dostatek energie na celou dobu svícení. Když budete svítidlo používat ve zkráceném časovém režimu, tak ho můžete používat ve 100% světelném výkonu bez omezení.

Dobíjecí baterie LiFePo4 je umístěná v zadní části LED panelu. Životnost baterie je 5-8 let. Na těle svítidla jsou modré a červené LED indikátory pro kontrolu stavu baterie a nastavených funkcí svítidla.