'AW-11332983491');

DOTACE VÁM MŮŽEME ODEČÍST HNED PŘI KOUPI  MONTÁŽ  ZAJISTÍME V ČR I SK NÁŠIM SERVISNÍM PARTNEREM

TEPELNÉ ČERPADLO R290, GREEN-POWER VZDUCH - VODA S PLYNULOU REGULACÍ VÝKONU 5KW - 22KW PO DOTACI JIŽ OD 120.000,-KČ BEZ DPH

DŮVODY, PROČ REALIZOVAT S NÁMI 

Jsme výrobní velkoobchod, který dodává nejen koncovým zákazníkům, ale i montážně-servisním firmám v České a Slovenské republice. Máte-li nárok na dotaci, můžeme Vám ji odečíst hned při koupi, Už za 1 den můžete topit, nebo chladit, Energo třída tepelného čerpadla A+++ Hlučnost jen 52dB, Max. ohřev vody +75st.C, Ekologický plyn R290, Plynulá regulace výkonu od 5kW do 22kW, Možno získat dotace na tepelné čerpadlo s fotovolotaikou až 340.000,-Kč, Díky velkému plně automatickému regulovatelnému výkonu 5kW až 22kW, je naše teplené čerpadlo vzduch voda vhodné pro dům, bytovku, výrobní halu atd. i nezateplenou starší budovu. Jednoduché ovládání  přes Wifi.

Pokud vyplníte poptávkový formulář, budeme Vás následný pracovní den kontaktovat

UPOZORNĚNÍ NA ZASÍLÁNÍ OBCHODNÍCH SDĚLENÍ A COOKIES. Vyplněním jakéhokoliv kontaktního formuláře na tomto webu, souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR. Pro vice informací k ochraně osobních údajů klikněte sem 

Jsme výrobní velkoobchod, který dodává nejen koncovým zákazníkům, ale i montážním firmám v České a Slovenské republice, fotovoltaické systémy GROWATT i s uložištěm do baterií a tepelná čerpadla vyráběná pod vlastní značkou GREEN-POWER vzduch-voda s ekologickým plynem R290 a plynulou automatickou regulací výkonu  5Kw - 22Kw s topným výkonem ohřevem vody +75st.C. V létě funguje, tepelné čerpadlo také jako klimatizace prostor s výkonem 17.8Kw. Součásti tep. čerpadla je i Hydrobox. 

"Dotace 80.000,-Kč pro ohřev TUV"     "Dotace100.000,-Kč pro TUV + Vytápění" "Doatec 140.000,-Kč pro TUV + Vytápění + FVE"

GTM-542MMSL
CqbOCKaFnJUZEMO1_psq'