ZADEJTE SI POPTÁVKU A MY VÁM VYPRACUJEME NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Program GREEN-POWER, je určený výhradně pro města a obce. Díky němu už nebudete závislý na žádných dotacích, ani úvěrech, pokud si budete chtít pořídit nové chytré LED osvětlení, včetně nových sloupů. S výměnou starého veřejného osvětlení, včetně sloupů můžete začít hned, protože Vám na to bude stačit vlastní akontace jen 50%. Pokud by Vám na ni chyběla část finančních prostředků, pak je možné akontaci bezúročně dofinancovat přes tento program GREEN - POWER.

Samotný doplatek, si můžete rozvrhnout do pravidelných bezúročných měsíčních splátek ve výši, kterou si sami určíte, nejdéle však na 10 let. Je pouze na Vás, jak dlouho chcete splácet a kdy doplatíte zbytek celkové kupní ceny. Velkou výhodou může být, že nejdřív budete mít v provozu nové chytré LED osvětlení a teprve pak, budete-li chtít, můžete žádat o různé dotace, pro zpětné proplacení investice.

I v případě, že dotaci nedostanete, to nebude žádná prohra, protože měsíční splátka od 150,-Kč za jednu solární LED lampu kombinovanou se záložním zdrojem napětí 230V/50Hz vč. sloupu a montáže, asi nijak zvlášť nezatíží žádný rozpočet.

GARANTUJEME ZÁKLADNÍ ZÁRUKU BEZ VÝJIMEK 2 ROKY S MOŽNOSTÍ JEJÍ PRODLOUŽENÍ AŽ NA 10 LET

Vyplněním tohoto poptávkového formuláře sek ničemu nezavazujete.

SOLÁRNÍ LED OSVĚTLENÍ NA RŮZNÝCH MÍSTECH