ZADEJTE SI POPTÁVKU A MY VÁM VYPRACUJEME NABÍDKU S KALKULACI NÁVRATNOSTI

      POKUD SE NA TÉTO STRÁNCE ZAREGISTRUJTE DO EKO   SOLÁR PROGRAMU GREEN-POWER, PAK NEBUDETE POTŘEBOVAT ŽÁDNÉ DOTACE, ÚVĚRY ANI AKONTACE

S obnovou, nebo pořizováním nového osvětlení, mohou obce a města začít hned, protože díky programu GREEN-POWER, nebudou potřebovat žádné dotace, úvěry, ani akontace. Tento program může pomoci i těm, kteří neuspěli se svou žádostí o dotace, nebo finančně nedosáhnou na obnovu veřejného osvětlení. I ty nejmenší obce s malými rozpočty se mohou domluvit na společném postupu při obnově starého osvětlení, nebo pořízení úplně nového, aby i oni mohly čerpat výhody z programu GREEN-POWER. 

Námi dodávané chytré solární hybridní LED lampy, jsou kombinované s větrnou turbínou, a proto nemusí být nutně připojeny na zdroj elektřiny 230V/50Hz, i když tuto možnost mají, jako záložní zdroj energie. Primárně se chytré solární LED lampy dobíjí a svítí ze solárního zdroje energie ze slunce v kombinaci s větrnou turbínou, která baterii neustále dobíjí ve dne i v noci, 365 dní v roce, už při slabém vánku 3m/s a odolá silnému vichru o síle až 130Km/hod. Proto se nikdy nevybije a jejich provoz nic nestojí.

Díky této chytré solární LED technologie, už nikdy nebudete potřebovat žádného dodavatele energie. V rozpočtu Vám navždy zůstane celých 100% z fakturované částky za energie, provoz a údržbu starého osvětlení, které teď musíte platit svým dodavatelům energie a služeb. Získáte moderní solární LED technologii pro veřejné osvětlení, která má na 100% ekologicky čistý provoz s téměř nulovými provozními náklady.

V České republice jsou měsíční náklady na provoz a údržbu 1Ks staré lampy cca 1.400,- Kč = 54,-Eur. Je-li v provozu 100Ks takových lamp, pak v rozpočtu navždy zůstane měsíčně navíc 140.000,-Kč = 5400Eur a ročně pak 1.680.000,-Kč = 64.800 Eur.

DODÁVÁME I CHYTRÉ SOLÁRNÍ LED LAMPY, které nemusí být nutně připojeny na zdroj elektřiny 230V/50Hz, i když tuto možnost mají, jako záložní zdroj energie. Primárně se chytré solární LED lampy dobíjí a svítí ze solárního zdroje energie ze slunce, díky solárnímu panelu, kterým je horní víko LED lampy, viz obrázek níže.

VÝHODY PROGRAMU GREEN-POWER PRO MĚSTA A OBCE V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE

 1. Nebudete potřebovat žádné dotace, úvěry, ani akontace.
 2. Nijak nezatížíte rozpočet při obnově, nebo pořízení nového veřejného chytrého solárního LED osvětlení.
 3. Už během třetího roku provozu, Vám v rozpočtu měsíčně bude zůstávat 50% a více z celkové částky z úspor za provoz a údržbu starého osvětlení, které teď platíte svým dodavatelům energie a služeb.
 4. Základní záruka je 5 let bez výjimek s možností její prodloužení.
 5. Ještě v záruční době, se Vám celá investice z provozních úspor sama zaplatí.
 6. Už nikdy nebudete řešit, neustále zvyšování cen za elektřinu.+
 7. Ušetříte za revize veřejného solárního LED osvětlení, protože je nebudete potřebovat.
 8. Ušetříte nemalé peníze za výkopové práce kvůli tažení kabelů od sloupu ke sloupu, často i přes cizí pozemky, to vše spojené s různými žádostmi o povolení se zápisy břemen do katastrů nemovitostí apod.
 9. Získáte nejmodernější nadčasovou technologii pro veřejné osvětlení, která má na 100% ekologicky čistý provoz s téměř nulovými provozními náklady.
 10. Po zaplacení celé investice, Vám navždy v rozpočtu zůstane celých 100%, z úspor za provoz a údržbu starého osvětlení, které teď platíte svým dodavatelům energie a služeb.
 11. V České republice jsou měsíční náklady na provoz a údržbu 1Ks staré lampy cca 1.400,- Kč = 54,-Eur. Je-li v provozu 100Ks takových lamp, pak v rozpočtu navždy zůstane měsíčně navíc 140.000,-Kč  = 5.400, - Eur a ročně pak 1.680.000,-Kč = 64.800, - Eur, které lze využit jinak.
 12. K lampám je možné objednat i Cloudové řešení pro správu a diagnostiku funkčnosti všech chytrých solárních LED lamp na dálku přes internet z jednoho centrálního místa někde v místnosti na úřadě.

CENOVOU NABÍDKU A INVESTIČNÍ KALKULACI NAVRATNOSTI VÁM UDĚLÁME JEN V PŘÍPADĚ, ŽE VYPLNÍTE TENTO KONTAKTNÍ FORMULÁŘ.

Vyplněním tohoto poptávkového formuláře sek ničemu nezavazujete.

SOLÁRNÍ LED OSVĚTLENÍ NA RŮZNÝCH MÍSTECH

PATENTOVANÁ SOLÁRNÍ LED LAMPA SE SAMOČISTÍCÍM PANELEM

VK ROBOT je exkluzivní robotické samočisticí solární pouliční světlo, které je speciálně vyrobeno tak, aby poskytovalo širokou škálu možností, zejména v místech, kde málo prší. Naše solární pouliční osvětlení dokáže samočistit prach, ptačí trus, nebo jiné částice z povrchu solárního panelu, díky vestavěnému automatickému samočisticímu systému. Nastavení samočištění, lze spravovat přes účet  DTU na dálku přes internet (Cloud).

UPOZORNĚNÍ NA ZASÍLÁNÍ OBCHODNÍCH SDĚLENÍ A COOKIES. Vyplněním jakéhokoliv kontaktního formuláře na tomto webu, souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR. Pro vice informací k ochraně osobních údajů klikněte sem