INTERNETOVÁ SPRÁVA CHYTRÝCH SOLÁRNÍCH SVĚTEL

Chytré Solární Veřejné LED Osvětlení, je ovládáno na dálku přes internet. Přes patentovaný systém IoT, je možné kdykoliv měnit a upravovat různé parametry každé solární lampy jednotlivě, dle potřeb osvětlovaného místa např: Aktivovat senzor pohybu u vybraných lamp, světelný výkon od 3000 - 25.000 Lumenů, pracovní režim lampy, od kdy do kdy má svítit naplno, kdy se má naopak sama ztlumit a o kolik %, kdy se vypne a zapne. Systém IoT také měří každou lampu zvlášť, zda se připojila k el. sítí, kdy a kolikrát. 

Inteligentní integrovaný internetový systém využívá zigbee/cloud a komunikační technologii GPRS k připojení každého solárního pouličního světla. Celý systém se skládá z klientské uživatelské části, jednoho světelného ovladače a centralizovaného ovladače. Tento systém pomáhá při zobrazování výkonu v reálném čase, vzdáleného monitorování a správy, plánování chytrých úkolů, upozornění e-mailem a SMS, inteligentní včasné varování, Google Map Latitude and Longitude Control, křivka generování statistických dat, uživatelská oprávnění.

Bezdrátové a vzdálené systémy zaznamenaly za posledních 15 let obrovský rozvoj. V dnešní době je řada mobilních telefonů vybavena konektorem WLAN. V poslední době se dramaticky zvýšil růst používání této technologie. Zvýšil se tedy také počet zařízení, která potřebují připojení. Proto, aby byla v tempu rostoucího světa, byla také rozšířena bezdrátová technologie a byla zavedena 5G. Díky tomu existuje mnoho výhod, vysoká rychlost připojení a větší šířka pásma. V nejbližší budoucnosti bude mít řada mobilních telefonů kromě jiných konektorů 4G, 3G, WLAN a Bluetooth také konektor WiMAX. 5G je pátou generací standardů telekomunikačního hardwaru. Je to také obecná technologie pro mobilní sítě, která prošla nedávnou 4G.

CHYTRÝ SOLÁRNÍ SLOUP - SMART CITY S LED LAMPOU, KAMEROU, DISPLEJEM, WIFI 5G...

Solární sloup Smart City

Osvětlení solárního sloupu má centrální dálkové ovládání a správu pouličního osvětlení prostřednictvím aplikací díky bezdrátové komunikační technologie 4G, cloud computingu s nastavením jasu, aktivním poruchovým alarmem, ochranou proti krádeži lampy, vizuální dálkové ovládání a další aplikace pro rozšíření senzorů. Inteligentní solární pouliční osvětlení může výrazně zlepšit úroveň správy veřejného osvětlení, ušetřit zdroje energie, snížit náklady na provoz a údržbu a zvýšit další příjmy z reklam na velkoplošném displeji.

Inteligentní osvětlení je důležitou součástí inteligentního města  pro shromažďování a šíření informací. Nízkoenergetické inteligentní solární pouliční osvětlení je dokonalým ztělesněním inteligentního města.

Řešení inteligentního veřejného osvětlení pro Smart City přichází s možností upgradu na veřejný hotspot veřejného osvětlení WiFi. Výrobce  spolupracuje s jedním z nejpokročilejších routerů a výrobců bezdrátových ISP systémů, je schopen poskytnout snadno instalovatelné bezdrátové zařízení, které provádí funkci veřejného internetového hotspotu a také podporuje USB nabíječku (nabíjecí služba mobilů, NTB apod).

SOLÁRNÍ SLOUP SMART CITY - PRO CHYTRÁ MĚSTA

Konvenční solární pouliční osvětlení pokryje při dlouhodobém používání hodně prachu a toto solární osvětlení na svislém sloupu bude téměř bez prachu, protože solární panel je instalován svisle na sloupu, takže může dlouhodobě udržovat efektivní nabíjení. Protože solární panely jsou vertikálně rozmístěny kolem sloupu, mohou sbírat maximum slunečního světla během celého dne i když slunce nesvítí.

Baterie je nejdůležitější součástí solárního systému veřejného osvětlení. Všechna naše solární pouliční světla používají vysoce kvalitní lithium-fosfátové baterie LiFePo4.. Tato baterie má dobrou stabilitu, více než 4000 cyklů a vysoce výkonnou vícenásobnou ochranu, včetně ochrany řadiče BMS a MPPT. Baterie je utěsněna hliníkovým pouzdrem a instalována uvnitř sloupu. Má dobrý výkon při odvádění tepla, lepší vodotěsnost a výkon při stálé teplotě a také se velmi snadno držuje a vyměňuje. Vzhledem k tomu, že pouliční solární osvětlení je instalováno i na silnici a k relativně vysokému větru v některých zemích, je třeba, aby bylo odolné proti silnému větru. Podle principu mechaniky je trojúhelníkový typ nejstabilnější a nejbezpečnější. Proto vyrábíme  světla i s trojúhelníkovým pólem. 

Je třeba vzít v úvahu estetiku, kdy všechny tři strany sloupu jsou zakřivené a mají hladký povrch. Pokud je však rychlost větru v instalované oblasti relativně silnější, doporučuje se zvolit právě solární  osvětlení s trojúhelníkovým sloupem.

Pokud jde o modulární konstrukci solárního panelu, různou výšku sloupu, různé požadavky na projekt, můžete na sloup instalovat různé počty solárních panelů, například 5M pólové solární pouliční osvětlení, které lze uspořádat. 1 sekce nebo 2 sekce přizpůsobených solárních panelů, 6M solární pouliční osvětlení typu pole, můžete uspořádat 1, 2 nebo 3 sekce přizpůsobených solárních panelů. Zaklapávací systém solárního panelu je perfektně kombinován s alu - konstrukci.

Abychom lépe vyhověli potřebám různých projektů a různých zákazníků, mají naše solární pouliční osvětlení na výběr různé typy žárovek, konvenční LED žárovky nebo integrovaná solární pouliční světla. Tyto dvě hlavy lamp mají své vlastní výhody. Konvenční hlava LED lampy je evropského stylu, který je vhodný zejména pro aplikace v evropském stylu. Pro stejnou výšku pólových solárních pouličních světel májí více celkové výroby energie díky přídavným solárním panelům v horní části hlavy lampy. Díky tomu tak vyrobí a zálohuje energii o mnoho dnů déle, než běžné solární svítidla.