PROGRAM "GREEN-POWER" PRO MĚSTA A OBCE   

                       JAK FUNGUJE A JAKÉ VÝHODY VÁM PŘINESE..?

  • S výměnou starých lamp veřejného osvětlení za nové inteligentní solární LED osvětlení můžete začít hned, protože Vám bude stačit pouze akontace, kterou na to v rozpočtu budete mít. Pokud by i přesto nestačila, pak je možné ji bez jakýchkoliv poplatků a úroků dofinancovat z našeho programu GREEN - POWER. 


  • Pokud ale sami zaplatíte akontaci ve výši 50% z celkové kupní ceny, pak je možné samotný doplatek, splácet v pravidelných bezúročných měsíčních splátkách ve výši, kterou si sami určíte, nejdéle však do 8 let. Je pouze na Vás, jak dlouho chcete splácet a kdy doplatíte zbytek celkové kupní ceny. Velkou výhodou je, že nejdřív budete mít v provozu chytré solární LED osvětlení a teprve pak, můžete v klidu žádat o různé dotace, pro zpětné proplacení. Pokud dotaci nedostanete, tak to není žádná prohra, protože splátky již od 80,-Kč/1Ks lampa, nijak zvlášť nezatíží Váš rozpočet.

  • Po celoročním provozu si pak sami můžete zodpovědně vyhodnotit, zda si budete moci dovolit úplně se odpojit od el. sítě 230V. Pokud ano, pak ve Vašem rozpočtu navždy zůstane částka v plné výši 100%, kterou teď platíte za vysoké paušály a doplatky za elektrickou energii, revize, ale i za nečekané výdaje za různé opravy.  Pokud ne, pak stejně ušetříte až 100% za prosvícenou el  


  • I když jsou naše solární LED lampy kombinované se záložním napětím 230V/50Hz, tak i přesto mají v sobě zabudované dvě baterie LiFePo4. Jedna primárně napájí LED lampu a druhá je power bankou (záložní zdroj energie, pro případ, že by došlo k vybití té první baterie.) Tím je zajištěna svítivost LED lampy až 14 dnů pro případ dlouhodobé hluboké inverze i bez slunce. K lampám je možné si doobjednat Cloudové řešení pro správu a diagnostiku všech solárních LED lamp přes internet. Na jednu větev je možné připojit až 200 lamp a každou z nich jednotlivě monitorovat a sledovat její výkon svítivosti. V případě poklesu jejího výkonu, nebo poruchy, to systém ihned zaznamená a upozorní na to email / SMS. Počet napojených větví není ničím omezen.


  • Garantujeme Vám plnou základní záruku bez výjimek až 5 let, s možností její prodloužení až na 10 let. Minimální odběr 30 Ks samotných chytrých solárních LED lamp, je podmínkou, abychom Vás mohli zařadit do tohoto našeho programu. Na rok 2020 - 21, garantujeme dotace pro veřejné chytré LED osvětlení až 200. mil. Kč. Mimo program GREEN-POWER, je možné dodat i 1Ks solární LED lampu za standardních podmínek. Můžete si sami svépomoci zařídit výměnu námi dodaných nových chytrých solárních LED lamp se záložním napětím na 230V, ale i standard solární LED lampy, bez napětí 230V.


  • Platby za dodávku chytré solární LED technologie probíhají tak, že od data podpisu závazné objednávky a smlouvy o dílo se zaplatí předem pouze sjednaná akontace a po předání kompletního díla, je možné celý doplatek zaplatit buď najednou do 14-ti dnů, nebo ho lze přes program GREEN-POWER, bezúročně splácet v předem domluvených splátkách, až do úplného zaplacení celkové kupní ceny. Doplatek můžete kdykoliv bez sankcí doplatit i dříve. Chcete-li právě teď výhodně nakoupit chytré solární LED lampy za současné pevné ceny a vše realizovat později, třeba až za rok, pak Vám je můžeme rezervovat.

  • Váš záměr můžeme společně realizovat i financovat přes náš program GREEN-POWER, pokud ještě před vyčerpáním tohoto limitu stihnete vyplnit registrační formulář na tomto webu. Registrace Vás k ničemu nezavazuje, pouze Vám garantuje to, že dojde-li k realizaci Vašeho projektu přes tento program, jste upřednostněni před těmi, co se zaregistrovali až po Vás. Vše snadno vyřídíme po telefonu, přes internet, nebo během jedné osobní schůzky.