PROGRAM "GREEN-POWER" PRO MĚSTA A OBCE   

                       JAK FUNGUJE A JAKÉ VÝHODY VÁM PŘINESE..?

  • Díky programu GREEN-POWER, už nebudete muset žádat o žádné dotace, ani úvěry na výměnu starého veřejného osvětlení za nové chytré solární LED osvětlení, protože Vám postačí jen akontace, kterou na to v rozpočtu budete mít. Pokud by Vám i přesto akontace nestačila, pak Vám můžeme akontaci, bez jakýchkoliv poplatků a úroků sami dofinancovat z našeho programu GREEN - POWER. Chytré solární LED osvětlení, tak navždy osvobodí Váš rozpočet od vysokých paušálních plateb a doplatků za elektrickou energii, za provádění pravidelných revizí, ale i nečekaných výdajů za opravy na elektrickém vedení, rozvaděčích, lampách.. apod.
  • Garantujeme Vám plnou základní záruku bez výjimek až 5 let, s možností výrazného prodloužení až na 10 let. Minimální odběr 30 Ks samotných LED lamp bez stožárů, nebo 30Ks LED lamp se stožáry veřejného osvětlení, je podmínkou proto, abychom Vás mohli zařadit do tohoto programu. Na rok 2020 až 2021 garantujeme dotace pro veřejné chytré solární LED osvětlení o celkovém objemu 200. 000.000,- Kč. 
  • Můžeme Vám dodat jak samotné LED lampy na 230V, chytré solární LED lampy i   solární LED lampy kombinované se záložním napětím 230V/50Hz, tak i samotné stožáry veřejného osvětlení, ale i vše jako komplet sestavu. 
  • Pokud jsou stožáry v dobrém technickém stavu, pak stačí pouze odpojit elektřinu a vyměnit staré lampy za nové solární LED lampy. Pokud si ale chcete z nějakého důvodu zachovat veřejné osvětlení na 230V, pak doporučujeme vyměnit staré lampy za nové solární LED lampy kombinované se záložním napětím 230V/50Hz. Můžete tak ušetřit až 100% nákladů za prosvícenou elektřinu. Montáž lamp i sloupů si můžete  zařídit sami, svépomoci, nebo Vám je dodáme i s naší montáží. Záleží jen na tom, jak se před samotnou realizací společně domluvíme. Montáž LED lamp se sloupy provádíme od 30Ks kompletů a víc. Menší množství pak řešíme individuálně.
  • Při výměně starých stožárů za nové se solárními LED lampami, lze ušetřit spoustu času i peněz za různé projektové dokumentace, revize, kolaudace, běhání po úřadech s různými žádostmi, zapisování věcných břemen na KŮ atd. Není potřeba kupovat žádné kabely a platit za jejich položení do země vč. výkopových prací s tím spojených, dělat pravidelné revize apod., protože toto všechno u chytré solární LED technologie potřebovat nebudete. Vyhnete se tak dlouhým čekacím lhůtám, než úřady schválí projekt, nebo ho ve finále proškrtají a v horším případě celý zamítnou.
  • Platby za dodávku chytré solární LED technologie probíhají tak, že od data podpisu závazné objednávky a smlouvy o dílo se zaplatí předem pouze sjednaná akontace a po předání kompletního díla, je možné celý doplatek zaplatit buď najednou do 14-ti dnů, nebo ho lze přes program GREEN-POWER, bez navýšení splácet ve stejné výši měsíčních záloh za energii, které dosud platíte současnému dodavateli energie, až do úplného zaplacení celkové kupní ceny. Standardně se doplatek zaplatí úplně sám. Už nebudete muset platit žádné paušály, zálohy a doplatky za energie, ani za revize a různé opravy. Chcete-li právě teď výhodně nakoupit chytré solární LED lampy za současné ceny, ale vše realizovat později, třeba až za rok, pak Vám je můžeme zarezervovat do předu za pevně garantované ceny, které platí právě teď.

PŘÍKLAD POŘÍZENÍ 30Ks STOŽÁRŮ SE SOLÁRNÍMI LED LAMPAMI vč. MONTÁŽE PŘES NÁŠ PROGRAM GREEN-POWER. CENY JSOU BEZ DPH.

Celková investice do 30 Ks nových chytrých solárních LED lamp se stožáry vč. montáže, demontáže a likvidace těch starých, lze u nás pořídit celkem již od 498.000,-Kč bez DPH. Pořízení 1Ks kompletu tj. stožáru se solární LED lampou včetně montáže, je u nás možné již od 16.600,-Kč bez DPH. Na samotnou akontaci Vám ale bude stačit jen 12.600,-Kč bez DPH za tento 1 komplet protože se doplatek může splácet sám přes náš program GREEN-POWER. Samostatné solární LED lampy s polohovatelnými montážními konzolemi lze u nás pořídit již od 2.280,-Kč bez DPH. Garantujeme plnou záruku bez výjimek až 5 let s možností její prodloužení až na 10 let.