PROFIL VÝROBCE, KTERÉHO ZASTUPUJEME 

Dobrý výrobce solárního pouličního osvětlení

1. Vyberte si běžného výrobce solárního pouličního osvětlení, nepokoušejte se o nízkou cenu solárního pouličního osvětlení.

V mnoha případech nás často klamou extrémně nízké ceny, které jsou vážně nižší než průměrná tržní cena. Mohou to být jen malé dílny a malé továrny, které řezají rohy. Pokud jste s projektem solárního pouličního osvětlení v kontaktu poprvé, musíte důkladně porozumět potřebám svého projektu a vybrat výrobce solárního pouličního osvětlení s příslušnými cenami a parametry, které splňují požadavky.

2. Vyberte si výrobce solárního pouličního osvětlení s bohatými zkušenostmi z výroby

Ačkoli je technologie výroby solární pouliční lampy velmi vyspělá, stále se jedná o high-tech produkt. Při výběru výrobce solárního pouličního osvětlení bychom měli také zvážit, zda mají dostatečné výrobní zkušenosti, aby mohli vyrábět vysoce kvalitní solární pouliční osvětlení. Společnost NOMO začala vyrábět pouliční lampy v roce 2010 s bohatými zkušenostmi z výroby. kontrolní systém. Přísně kontroluje každý malý odkaz od hodnocení dodavatele, surovin, výroby, přepravy atd., Aby zajistil, že každá solární pouliční lampa opouštějící továrnu bude dokonalá.

4. Vyberte výrobce solárního pouličního osvětlení s možností výzkumu a vývoje

Dobří výrobci solárního pouličního osvětlení věnují velkou pozornost optimalizaci a zlepšení výkonu produktu. Budou i nadále používat nejnovější pokročilou výrobní technologii k vývoji solárních pouličních světel s lepším výkonem, aby uspokojili potřeby spotřebitelů po inteligentnějších a špičkových kvalitních solárních pouličních světlech. Každý produkt vyrobený společností NOMO je pečlivě navržen našimi pracovníky výzkumu a vývoje. Za účelem usnadnění údržby solárního pouličního osvětlení projektovou stranou náš tým softwarového inženýrství navrhl sadu systému pro správu solárního pouličního osvětlení, čímž položil základ naší první továrně na aplikaci technologie internetu věcí na solární pouliční osvětlení. Kromě toho náš profesionální tým výzkumu a vývoje, včetně hardwarových inženýrů, elektronických inženýrů a softwarových inženýrů,

5. Vyberte si výrobce solárního pouličního osvětlení se zkušenostmi s velkými projekty

Pouze když je projekt zkušený, můžeme provést kompromis podle skutečných podmínek na silnici a potřeb zákazníků a navrhnout nejvhodnější solární pouliční osvětlení pro silniční úsek, což může pomoci projektové straně zachránit spoustu lidí a materiální zdroje a finanční zdroje. Od roku 2015 NOMO vyhrálo největší projekt solárního pouličního osvětlení na světě, který nám poskytl impozantní status uchazeče v aréně solárního osvětlení, získáváme stále více a více velkých projektů v mnoha zemích.

6. Vyberte odpovědného výrobce solárního pouličního osvětlení

Je třeba říci, že všichni výrobci solárního pouličního osvětlení mají záruční dobu, někteří dokonce až 10 let, ale to, zda mohou skutečně získat poprodejní ochranu, je stále velkým problémem, protože některé malé továrny zavírají nebo mizí z trhu po vyprodání produktů a poté přejděte do jiné továrny a pokračujte v provozu. Při výběru výrobce solárního pouličního osvětlení bychom si tedy měli vybrat pro spolupráci velké, známé a odpovědné výrobce.

7. Vyberte výrobce solárního pouličního osvětlení s kompletní certifikací

Kvalita a bezpečnost slunečního pouličního osvětlení jsou velmi důležité, proto běžní výrobci provedou certifikaci, aby prokázali kvalitu a spolehlivost svých výrobků. Pokud dobře vyvinutý výrobce může dokonce získat autoritativní certifikaci doma i v zahraničí, může to lidi více ujistit. Certifikáty NOMO jsou úplné a bylo získáno mnoho domácích i zahraničních souvisejících patentů.

8. Navštivte výrobce solárního pouličního osvětlení

Máte-li podmínky, můžete se obrátit na výrobce solárního pouličního osvětlení, podívat se, porozumět specifikacím, vybavení, personálu, systému řízení kvality atd. V továrně a potvrdit, zda je továrna spolehlivá, když vidí, že věří. Vítejte na návštěvě NOMO kdykoli.

Samozřejmě, že výrobci solárního pouličního osvětlení chtějí dosáhnout lepších vyhlídek na vývoj, je třeba vyvinout maximální úsilí ke zlepšení kvality produktů, jen aby zákazníkům poskytli ty nejvhodnější produkty, aby zákazníci získali největší uspokojení, a mohli si tak přinést neomezené možnosti rozvoje. NOMO vždy byl takovým výrobcem solárního pouličního osvětlení.

Společnost NOMO GROUP CO., LIMITED byla založena v roce 2006. Jako lídr v oboru osvětlení zavádíme celou řadu našich produktů, které se zcela týkají inteligentního města, jako je inteligentní iRobot, inteligentní solární pouliční osvětlení, inteligentní sloupová světla, inteligentní integrovaná světla systémy a systémy pro úsporu života, domácí systémy, šetrné k životnímu prostředí. Protože jsme sami výrobcem, vytváříme pro každou sérii designy vytvářející nové formy. 

Společně s našimi obchodními partnery jsme vyhráli několik výběrových řízení na určitých evropských, asijských a afrických trzích. Máme také silný tým vysoce kvalifikovaných techniků a 1200 zaměstnanců. Naše výrobky jsou většinou dlouhodobé navzdory poskytovaným záručním dobám. Kromě toho získáváme mnoho mezinárodních a domácích patentů, zejména samočisticí design světla. 

Společně můžeme vytvářet, sdílet

Skupina Nomo Group se zavázala uspokojit všechny akcionáře, partnery a všechny členy rodiny Nomo transparentním, efektivním řízením a neustálými vlastními inovacemi. Se svými základními hodnotami "Vytváření a sdílení" jsou skupina Nomo a mnoho jejích partnerů symbiotické a dosáhly velkého úspěchu. Tváří v tvář stále konkurenceschopnějšímu trhu se vždy držíme stejného ducha a neustále vytváříme win-win spolupráci s partnery.

Firemní PARTNEŘI

PHILIPS Koninklijke Philips NV je nizozemská nadnárodní technologická společnost se sídlem v Amsterdamu, jedna z největších elektronických společností na světě, která se v současné době zaměřuje na oblast zdravotnictví a osvětlení. To bylo založeno v Eindhovenu v roce 1891 Gerardem Philipsem a jeho otcem Frederikem, přičemž jejich prvními výrobky byly žárovky. Kdysi to byl jeden z největších elektronických konglomerátů na světě a v současné době zaměstnává kolem 74 000 lidí ve 100 zemích. Společnost získala svůj královský čestný titul v roce 1998 a v roce 2013 upustila od názvu "Electronics". Http://www.lighting.philips.com/main/home

Powerwall a Powerpack jsou dobíjecí lithium-iontové baterie pro stacionární skladování energie vyrobené společností Tesla, Inc. použití mimo síť. Větší Powerpack je určen pro komerční nebo elektrické rozvodné sítě a lze jej použít pro špičkové holení, přesouvání zátěže, záložní napájení, odezvu poptávky, mikrosítě, integraci obnovitelné energie, regulaci frekvence a řízení napětí. https://www.tesla.com/powerwall

Dějiny Společnost NOMO GROUP CO., LIMITED

Skupina Nomo od svého vzniku rychle a stabilně rostla. Díky svým pozoruhodným úspěchům jsme v oboru dobře známí a vzbuzujeme velké znepokojení mezinárodní komunity a klientů.

 • 2020

  - Světla svítí v nově přepracovaném zařízení NOMO; světová ekonomika zpomaluje, ale my jsme v růstovém sektoru.

  - Nové partnerství se společností Viper Networks, Inc. ve Spojených státech amerických otevírá dveře novým příležitostem a otevřeným limitům pro inteligentní města a technologie IoT.

 • 2019

  - Společnost NOMO Thailand byla založena jako místní pobočka na podporu výroby a údržby vládních solárních produktů veřejného osvětlení. Akce byla sponzorována místními mediálními kanály.

  - Kostýmní design byl představen severoafrickému regionu, aby splnil jejich environmentální požadavky, a nasadil 6 000 solárních světel pro vládní projekt v Alžírsku. Region Blízkého východu a severní Afriky (MENA) je dobře známý náročným prostředím pro všechny typy produktů. Letiště Dubaj si vybralo společnost NOMO, aby nasadila počáteční projekt 1 000 samočistících pouličních světel se zvláštním připojením k síti jako záloha.

  - Nejvýznamnější události roku 2019 NOMO obdrží certifikát CB po absolvování laboratorních testů TUV letícími barvami.

  - Je to rušný rok, kdy NOMO roste a poptávka po produkci roste každý den. Abychom uspokojili tuto poptávku, vyvinuli inženýři společnosti NOMO novou nejmodernější automatizaci a nyní může jedna směna produkovat kvalitní světla až do 500 jednotek denně.

 • 2018

  - NOMO nasazuje v Pákistánu několik velkých samočistících projektů pouličního osvětlení s více než 29 000 jednotkami s nejmodernější platformou IoT a bezdrátovým řídicím systémem. Unikátní solární pouliční sloup veřejného osvětlení smart cities byl vyvinut a vyroben jako první solární pouliční osvětlení trojúhelníkového tvaru na světě.

  -Nová řada solárních pouličních světel Hyperion byla nasazena v Království Saúdské Arábie s vřelým přivítáním zákazníků k skvělému off-the-grid řešení.

  - Provoz v Latinské Americe začal pobočkou a zařízením jako NOMO Mexico (NOMO-Ready), výroba začala přímo obsluhovat tento trh.

 • 2017

  - NOMO obdrželo schválení patentu na vlajkovou loď samočisticího solárního pouličního osvětlení, což je první projekt nasazený v Pákistánu od více než 25 000 jednotek.

  - Skupina NOMO zvítězila v národních projektech pomoci a dodala 20 000 jednotek sluneční soustavy.

 • 2016

  Skupina NOMO obdržela národní High-tech Enterprise Certification. S obnovenou poptávkou po našich produktech se NOMO přestěhovalo do průmyslového parku Shajing Xinlianhe, rozšířilo zařízení dále a dodávalo produkty naší světové třídy všem našim mezinárodním zákazníkům. Jako lídr v oblasti technologií internetu věcí (IoT) jsme nasadili mnoho funkcí IoT inhouse s našimi solárními pouličními světly, abychom byli prvními inteligentními městy a platformou IoT mimo síť. NOMO obdrží certifikát o patentu na užitný vzor (UMP).

 • 2015

  ISO9001 Mezinárodně uznávaný standard pro certifikát systému managementu kvality (QMS) vydaný skupině NOMO; a vyhrál největší projekt solárního pouličního osvětlení na světě, který nám poskytl impozantní status uchazeče v aréně solárního osvětlení. NOMO se zúčastnilo "Iniciativy pásu a silnic" a realizovalo několik projektů.

 • 2014

  - Skupina NOMO byla založena 1. července 2014 na základě zvýšené poptávky po našich produktech a přijetí mezinárodních zákazníků k naší vynikající kvalitě a designu.

  - Výroba byla přesunuta do Shenzhen Electronic Technology Center za účelem významného rozšíření našeho výrobního závodu; a byly spuštěny produkty solárního pouličního osvětlení za účelem rozšíření naší sady produktů.

 • 2013

  Světové velké projekty přijaly produkty NOMO; s důvěrou jsme dodali 20 000 jednotek 200W tunelových světel a 30 000 jednotek 200W výškových světel.

 • 2012

  S velkou poptávkou zákazníků po našich kvalitních výrobcích jsme rozšířili zařízení a zvýšili výrobu.

 • 2011

  Bylo založeno první výrobní zařízení a objednávky zákazníků se začaly expedovat.

 • 2010

  Společnost NOMO Guangzhou byla založena 4. dubna 2010 jako základní společnost pro návrh a vývoj produktů podle požadavků zákazníků.

Pokud naše 1 solární lampa kombinovaná se záložním napětím 230V ušetří až 100% za prosvícenou elektřinu 500,-Kč bez DPH měsíčně oproti jedné staré lampě, tak se měsíční splátka za doplatek ve výši 60,-Kč nejen sama zaplatí, ale ještě Vám zůstane 440,-Kč. Po celoročním provozu si můžete sami zodpovědně vyhodnotit, zda je možné se částečně, nebo úplně odpojit od el. sítě 230V. Pokud ano, pak Vám v rozpočtu zůstane částka ve výši až 100%, kterou platíte za paušály a doplatky za el. energii, revize, různé výdaje za opravy apod. Pokud ne, pak stejně ušetříte až 100% za prosvícenou el. energii a 100 lamp ušetří 50.000,-Kč měsíčně. 

Zkuste si sami spočítat návratnost investice. Měsíční provoz 1Ks staré lampy veřejného osvětlení, stojí měsíčně vč. paušálů a všech ost. poplatků cca 1.300,-Kč. Jedna naše chytrá solární LED lampa se záložním napětím 230V/50Hz, okamžitě zlevní její provoz cca o - 40% tj. min. - 500,-Kč. Svítí-li 100Ks takových LED lamp, pak ušetří 50.000,-Kč měsíčně za prosvícenou energii. Pokud by mohli být úplně odpojeny od el. sítě, protože budou mít dostatek slunečního světla, nebo si zvolíte, jako záložní zdroj větrnou turbínu, pak vždy šetří 100% = 130.000,-Kč měsíčních nákladů za osvětlení.