INTERNETOVÁ SPRÁVA CHYTRÝCH SOLÁRNÍCH SVĚTEL

Možnosti využití solárních světel

Solární světla se skládají převážně ze solárních panelů, baterie, regulátorů MPPT a světelných zdrojů LED. Princip fungování solárních světel je jednoduchý. Na základě principu fotovoltaického efektu solární panel během dne přijímá energii slunečního záření a přeměňuje ji na výstup elektrické energie, která je uložena v baterii pomocí ovladače MPPT. 

Solární světla využívají světelný zdroj LED, chrání životní prostředí s úsporou energie, nízkými náklady na údržbu a nejsou ovlivněny výpadky napájení 230V. Dalšími výhodami jsou, že se venkovská solární světla stávají novou krajinou venkovské výstavby. Rozsáhlé městské zástavby vyžadují dlouhodobé osvětlení, které spotřebuje hodně elektřiny. Solární světla používají LED svítidlo, které šetří energii. Je to tedy velmi efektivní způsob, jak v těchto místech vyměnit světla napájená střídavým proudem za solární. 

Solární panel hraje při slunečním pouličním osvětlení velmi důležitou roli, veškerá akumulace nečistot na solárních panelech sníží výkon elektřiny o 3-15% (za předpokladu, že solární panely jsou ručně čištěny 8-12krát ročně). Proto může pravidelné udržování čistoty panelu přinést zpět výkon světelného svitu. Systém automatického čištění je lehký, poháněný malými účinnými elektromotorky. Může být naprogramován tak, aby zabránil i malému snížení výroby elektřiny. Například každodenní úklid, nebo podle vlastní potřeby a to bez dalších nákladů. Vše je prováděno automaticky a během procesu není nutný žádný dohled, ani přítomnost operátora. Ve srovnání s ručním čištěním, tak předejdete riziku výškových prací, úrazu elektrickým proudem atd.

Inteligentní integrovaný internetový systém využívá zigbee/cloud a komunikační technologii GPRS k připojení každého solárního pouličního světla. Celý systém se skládá z klientské uživatelské části, jednoho světelného ovladače a centralizovaného ovladače. Tento systém pomáhá při zobrazování výkonu v reálném čase, vzdáleného monitorování a správy, plánování chytrých úkolů, upozornění e-mailem a SMS, inteligentní včasné varování, Google Map Latitude and Longitude Control, křivka generování statistických dat, uživatelská oprávnění.

Bezdrátové a vzdálené systémy zaznamenaly za posledních 15 let obrovský rozvoj. V dnešní době je řada mobilních telefonů vybavena konektorem WLAN. V poslední době se dramaticky zvýšil růst používání této technologie. Zvýšil se tedy také počet zařízení, která potřebují připojení. Proto, aby byla v tempu rostoucího světa, byla také rozšířena bezdrátová technologie a byla zavedena 5G. Díky tomu existuje mnoho výhod, vysoká rychlost připojení a větší šířka pásma. V nejbližší budoucnosti bude mít řada mobilních telefonů kromě jiných konektorů 4G, 3G, WLAN a Bluetooth také konektor WiMAX. 5G je pátou generací standardů telekomunikačního hardwaru. Je to také obecná technologie pro mobilní sítě, která prošla nedávnou 4G.

Naše solární pouliční osvětlení typu "vše v jednom" využívá jako důležitou energetickou banku pro systém veřejného osvětlení baterie LiFePO4 nové generace. Životnost je asi 5-8 let, což je delší doba než u běžných lithiových baterií. K výrobě baterií jsme použili elektrické jádro CATL. Náš perfektně navržený energetický balíček může chránit baterii před ovlivněním různými vlivy. Stabilní struktura je velmi dobře udržována při nepřetržitém nabíjení a vybíjení. Baterie nevybuchne ani neshoří, i když je v plamenech nebo po zkratu. Náš systém BMS může navíc účinně zabránit přebíjení, vybíjení, přehřátí atd.

S vývojem technologie došlo u řadičů, které používáme, k přechodu z řadiče PWM první generace na řadič čtvrté generace. Řadič 4. generace je patentován a byl vyvinut týmem techniků. Na základě řadičů třetí generace naši inženýři provedli vylepšení a inovace základních technologií softwaru a hardwaru. Účinnost sledování MPPT je ≥ 99,9%, účinnost výroby energie ze solárního pouličního osvětlení je až 98% a zvyšuje účinnost systému a snižuje náklady na systém. 

                                     Řadič čtvrté generace

Ve srovnání s řadičem třetí generace je řadič čtvrté generace efektivnější a stabilnější. Mezitím má funkci internetu s funkci automatického čištění solárních panelů. Naše nejnovější smart all in one solární osvětlení, které je vybaveno systémem automatického samočištění nám umožňuje být lídrem na trhu.

Na rozdíl od konvenčních solárních článků, které časem ztrácejí energii kvůli korozi a poškození, je solární panel navržen tak, aby během prvních 25 let produkoval více energie ve stejném prostoru. Naše technologie solárních článků vyrábí více energie tím, že absorbuje každou kapku slunečního svitu. Díky svému jedinečnému designu a nejmodernější technologii mají solární tyto články vysokou účinnost, která je vyšší než 21% a 25-ti letou životnost. 

Naše inteligentní solární pouliční světla používají venkovní krystalky CREE s vysokou světelnou účinností, normální výkon každé krystalky dosahuje 5W, světelná účinnost více jádrových LED může dosáhnout 250LM / W, což je o 70% více než průměrný jas, životnost je více než 100 000 hodin svitu. Čip je dostatečně účinný a výkonný, aby splnil ty nejpřísnější konstrukční požadavky a současně poskytoval vynikající osvětlení pro širokou škálu aplikací. Samostatně navrhujeme a vyvíjíme solární pouliční osvětlení řady Hyperion šité na míru patentovanému objektivu T2 pro osvětlení silnic, který výrazně zlepšuje světelný efekt a rovnoměrnost osvětlení. 

Modul LED lampy má na míru šitý vodotěsný prsten ze silikonu, nezávisle vyvinutý a navržený hliníkový rám s vysokou tepelnou vodivostí. Náš modul LED lampy je instalován na vlastním hliníkovém profilovém těle lampy s vysokým rozptylem tepla, aby byla zachována konzistence teploty modulu LED lampy pracující při okolní teplotě, takže modul LED nedosahuje téměř žádného zahřívání, což výrazně zlepšuje životnost krystalků LED lampy, díky nimž je po dlouhou dobu stabilnější a spolehlivější.