SOLÁRNÍ LED OSVĚTLENÍ CHODNÍKŮ, ZASTÁVEK, PARKŮ, CYKLOSTEZEK...  

Námi dodávané chytré solární hybridní LED lampy, jsou kombinované s větrnou turbínou, a proto nemusí být nutně připojeny na zdroj elektřiny 230V/50Hz, i když tuto možnost mají, jako záložní zdroj energie. Primárně se chytré solární LED lampy dobíjí a svítí ze solárního zdroje energie ze slunce v kombinaci s větrnou turbínou, která baterii neustále dobíjí ve dne i v noci, 365 dní v roce, už při slabém vánku 3m/s a odolá silnému vichru o síle až 130Km/hod. Proto se nikdy nevybije a jejich provoz nic nestojí.

DODÁVÁME I CHYTRÉ SOLÁRNÍ LED LAMPY, které nemusí být nutně připojeny na zdroj elektřiny 230V/50Hz, i když tuto možnost mají, jako záložní zdroj energie. Primárně se chytré solární LED lampy dobíjí a svítí ze solárního zdroje energie ze slunce, díky solárnímu panelu, kterým je horní víko LED lampy, viz obrázek níže.

Jak správně vybrat vhodný typ svítidla : V České a Slovenské republice máme ročně průměrně 1450 slunečních hodin. Naše svítidla jsou určena do oblastí s ročním slunečním svitem 1300 - 1700 hod. Pro území ČR a SR jsou tak naše solární svítidla zcela vyhovující.