SOLÁRNÍ LED OSVĚTLENÍ CHODNÍKŮ, ZASTÁVEK, PARKŮ, CYKLOSTEZEK...  

Jak správně vybrat vhodný typ svítidla : V České a Slovenské republice máme ročně průměrně 1450 slunečních hodin. Naše svítidla jsou určena do oblastí s ročním slunečním svitem 1300 - 1700 hod. Pro území ČR a SR jsou tak naše solární svítidla zcela vyhovující.

Základní technické informace : Provozní životnost svítidla je cca 25 let. V průběhu této doby bude nutné měnit pouze vnitřní baterii. Životnost baterie LiFePo4 je 5 - 8 let. Na  životnost baterie mají výrazný vliv provozní a klimatické podmínky v místě instalace. Důležitá je instalace na slunném místě a správná orientace solárního panelu na jih až jihozápad. Je-li před uvedením do trvalého provozu správně zformátovaná baterie, tak je svítidlo téměř bezúdržbové a bezporuchové. Povrch solárního panelu se čistí od prachu přirozeně deštěm, sněhem a kondenzací vzdušné vlhkosti. Pevnost povrchu solárního panelu je testována na mechanickou zátěž odpovídající ledovým kroupám o průměru 4 cm.

VHODNÉ PRO MALÉ VENKOVNÍ OSVĚTLENÍ VJEZDŮ DO GARÁŽÍ, NÁDVOŘÍ,OKOLÍ DOMU...

VENKOVNÍ MINI SOLÁRNÍ LED OSVĚTLENÍ NA ZEĎ s polohovatelnými montážními konzolemi "SÉRIE MINI"    

Pokud Vám stačí svítidlo s nižší intenzitou osvětlení, nebo svítidlo, které se rozsvítí pouze v okamžiku, kdy se v jeho blízkosti někdo pohybuje (tzv. bezpečnostní osvětlení), tak jsou pro Vás ideálním řešením svítidla modelové řady VK mini.

VHODNÉ PRO OSVĚTLENÍ CHODNÍKŮ, ZASTÁVEK, PARKŮ, CYKLOSTEZEK...

Pokud potřebujete svítidlo s trochu vyšší intenzitou osvětlení, nebo svítidlo, které se rozsvítí pouze v okamžiku, kdy se v jeho blízkosti někdo pohybuje, tak jsou pro Vás ideálním řešením svítidla modelové řady VK 15 mini, VK 15 S a VK 25 OP.

VHODNÉ PRO FREKVENTOVANÁ MÍSTA JAKO JSOU PŘECHODY PRO CHODCE...

Velmi vysoký světelný výkon až 12.000 Lm, vhodné pro osvětlení velmi frekventovaných míst, přechodů pro chodce, ale také jako intenzivní pouliční osvětlení ve městech, obcích, firemních areálech, v parcích a velkých zahradách, na odlehlých cestách, zastávkách, parkovištích, silničních odpočívadlech, apod. Vhodné také pro osvětlení venkovních sportovišť. Využití také jako záložní osvětlení při výpadku el. energie a při případném blackoutu.

Svítidlo má nezávislý solární panel, který je možný individuálně natočit a přizpůsobit pro maximální příjem slunečního záření a denního světla.

Svítidlo má dálkový ovladač, který umožňuje regulaci světelného výkonu a případné nastavení dřívějšího časového vypnutí (3/5/8hod). Tuto funkci předčasného vypnutí využijete, když není nutné, aby svítidlo svítilo až do rozednění. Šetříte tak kapacitu baterie.

Součástí balení svítidla je ocelový výložník pro osazení na ocelový stožár o průměru 60 - 89mm.

SOLÁRNÍ SVÍTIDLO VK 120 VARIO EW

VHODNÉ PRO MÍSTA, KDE JE MÁLO SLUNCE A NELZE NATOČIT LAMPU NA JIH - JIHOZÁPAD

SOLÁRNÍ OSVĚTLENÍ S POLOHOVATELNÝM PANELEM 

MATERIÁL: Hliník STUPEŇ KRYTÍ IP: IP65 vodotěsný TEPELNÝ SVIT CCT: 2700-6500KelvinůVÝKONU SVITU: 110-130 lm / w DOBA NABÍJENÍ: 5-8 hodin LED ČIP: Brigdelux 5050 LED čip BARVA KRYTU: šedá VÝKON lamp 30 W 60 W / 100 W 

Super jasná LED má vysoce kvalitní LED korálky, vysoký jas, žádné frekvence blesku, vysoký index podání barev a zajištění vysokého jasu. IP65 Waterproof: Toto solární pouliční světlo je vyrobeno z tlakově litého hliníku, vodotěsné, odolné proti stárnutí a s dlouhou životností až 25 let. Doba nabíjení a osvětlení: Nová generace solárních panelů z polykrystalického křemíku, která se nabíjí rychleji, nabíjí se automaticky během dne a je vybavena velkokapacitní bezpečnostní baterií, může svítit na plné nabití  cca 12-20 hodin.

Dálkové ovládání a ovládání světla: Solární panel automaticky vypne světla během dne a automaticky se rozsvítí při stmívání. Můžete také použít dálkové ovládání k vynucení zapnutí a vypnutí, načasování a nastavení jasu, vše je pohodlné, úsporné a bez znečištění.

Snadná instalace: není nutné žádné zapojení. Je připevněn pomocí šroubů nebo může být zavěšen na balkon, zahradu, venkovní stěnu nebo na sloup, má širší úhel osvětlení a je ideální pro osvětlení nádvoří, chodníků, zastávek i silnic

PŘENOSNÉ VENKOVNÍ A VNITŘNÍ SOLÁRNÍ LED OSVĚTLENÍ S KABELEM 5 METRŮ  

LED svítidla se samostatným solárním panelem HEG

Svítidla HEG mají světelný LED panel spojený 5m kabelem se samostatným solárním panelem. Svítidla je tak možné umístit až do vzdálenosti 5m od solárního panelu. Svítidlo tak může být umístěné nejen na venkovní ploše, ale i v interiéru, například uvnitř chaty, pergoly, karavanu, apod.

Svítidla HEG se používají jako pouliční osvětlení a osvětlení přechodů pro chodce, osvětlení příjezdových komunikací a firemních areálů, osvětlení parků a velkých zahrad, osvětlení odlehlých cest a zastávek, osvětlení parkovišť nebo sportovních hřišť, osvětlení kolem domů...

Svítidla mají dálkový ovladač. Pomocí něj lze nastavit nastavit tyto funkce :

  • ruční zapnutí / vypnutí svítidla
  • zapnutí automatického režimu, ve kterém svítidlo samo zapíná a vypíná soumrakové čidlo
  • regulace světelného výkonu 100% / 90% / 80% / 70% / 60%
  • regulace jasu svítidla - 10 nastavitelných úrovní
  • možnost nastavení automatické doby svícení v rozsahu 1 - 12hod. od zapnutí svítidla soumrakovým senzorem
  • možnost nastavení předčasného časového vypnutí svítidla 3hod / 5hod / 8hod
  • možnost nastavení výstražného stroboskopického režimu

Výstražný stroboskopický režim je vhodný např. pro zajištění výškových staveb pro leteckou dopravu a označení překážek na pozemních komunikacích.

Pokud budete svítidla používat v automatickém režimu pro celonoční svícení, je vhodné snížit světelný výkon. V letním období na 80% a v zimním na 60%. Je to proto, aby baterie měla dostatek energie na celou dobu svícení. Když budete svítidlo používat ve zkráceném časovém režimu, tak ho můžete používat ve 100% světelném výkonu bez omezení.

Dobíjecí baterie LiFePo4 je umístěná v zadní části LED panelu. Životnost baterie je 5-8 let. Na těle svítidla jsou modré a červené LED indikátory pro kontrolu stavu baterie a nastavených funkcí svítidla.